2 gimtadienio tema: šuniukai, kačiukai, traukiniai, Lego

Hubertui jau 2!  Žodeliai, kuriuos kartoja dažniausiai yra AU, MIAU ir  TŪ-TŪ, tad nenuostabu, kad ir gimtadienį  organizavome  šuniukų, kačiukų ir traukinukų tema, o kadangi dovanų (įvertinę visą savo turimą žaislų amuniciją ir poreikius) norėjome daug Lego,  įtraukėme ir šią temą. 

Kodėl Lego? Turint daug tinkančių tarpusavyje detalių galima sukonstruoti nerealiausius statinius, konstravimas lavina vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, žaislas yra “ilgalaikis”, ne keliem mėnesiams.

Pakvietimas

kvietimas1.jpg

Tortas

tortas.jpg

Gimtadienio girlianda, vėliavėlė

girlianda.jpg

Traukinukas iš vagonėlių pagal temą

traukinys2.jpg

Gertuvėlės

gerti.jpg

Dekoracijos

deko.jpg

Ačiū dovanėlės svečiams

ačiū.jpg

Gimtadienininko apranga

Aplikaciją padariau iš dirbtinio veltinio ir prisiuvau prie marškinėlių

maikutė.jpg

Gimtadienio žaidimai:

  1. Gimtadieninkui nupiešti kačiuką arba šuniuką.
  2. Surask porą. Vaikams pašnibždėkite gyvūnėlio pavadinimą (kiekvieno gyvūnėlio pavadinimą bent po du kartus. Galima ir 3 ar daugiau, pagal vaikų skaičių) . Davus ženklą, “gyvūnėliai” skleisdami  šiems būdingus garsus turi surasti savo porą, ar visą savo būrį. Laimi Pora, ar komanda, kuri greičiausiai suranda vieni kitus.
  3. Kačiukai supainiojo siūlus, padėkime išpainioti? Visi sustoja ratu ir užsimerkia. Ištiesia dešinę ranką ir nematydami susikimba su kita ranka. Tuomet ištiesia kairę, ir  taip pat susikimba. Kai visos rankos susikibę, duodamas ženklas atsimerkti. Vaikai turi nepaleisdami rankų išsipainioti.
  4. Miau, au.  Vaikai iš eilės skaičiuoja, bet vietoje skaičiaus 3 turi pasakyti miau ir vietoj 5 - au, pvz.,  1, 2, miau, 4, au. Susipainiojus pradedam iš naujo. Suklydęs, gali iškristi iš žaidimo arba ne. Skaičiuotę galima sunkinti arba lengvinti pagal vaikučių amžių.
  5. Diena ir naktis – senas geras žaidimas. Dieną kačiukai miega, naktį medžioja! Padėkite popieriaus lapų vienu mažiau nei yra vaikų. Kai medžioja groja muzika ir  kačiukai laksto. Nutilus muzikai – diena, kačiukai skuba rasti miegui guolį. Kam pasiseks išlaikyti guolį ilgiausiai?
  6. Traukinių lenktynės. Vaikai pasidalina į komandas ir susikimba traukinuku. Belieka susikibus atlikti įvairiausias užduotis.

šuo.jpg

 7. Priklijuoti šuniukui kaulą prie burnos.  Pasidarykite iš storesnio popieriaus šuniuko piešinį ir kauliuką. Užrištomis akimis vaikai bando kauliuką priklijuoti šuniukui prie burnos. Kiekvieno vaiko bandymą pažymėkite užrašydami vardą, taip galėsite išrinkti šauniausią šuniuko maitintoją.

 

Nepamirškite pasidžiaugti VISŲ vaikų aktyvumu ir dalyvavimu.

 

SMAGIOS ŠVENTĖS :)

Hubiui2.jpg

 

 

Raktažodžiai: