5 pažadai, kuriuos privalai įgyvendinti

Kas paneigs, jog sausis pažadų mėnesis? Ir kas paneigs, kad pažadus (na tuos, nuo rytojaus...) kairėn ir dešinėn mėgstam dalinti ištisus metus. Aš ne išimtis. Žadėjau, ai pavasarį, o va ir žiema atėjo. Ir štai sausis – pažadų mėnesis. Rašau juodu ant balto ir negana to, kviečiu ir jus prisijungti prie šios ryžto kampanijos. Juk neužtenka tik norėti kažko daugiau ar mažiau valgyti, daugiau ar mažiau pajudėti. Nuolat buityje susiduriame su mažytėmis nuodėmėmis, kartais apie jas net nepagalvojame, nes esame įpratę taip elgtis arba paprastai koncertuojamės tik į (ne)valgymą ir (ne)judėjimą. Sudariau sąrašėlį, ką kiekviena moteris privalo padaryti jau šiandien ir tai kartoti nuolat, kad taptų įpročiu. Vieni punktai tokie pat svarbūs kaip sveiki maisto produktai, kiti, jų neįgyvendinus, tampa tik vagiantys mūsų laiką arba kuriantys chaosą  mūsų moteriškame pasaulėlyje. Jie tokie universalūs, kad tinka bet kuriam sezonui, ir bet kokios profesijos, bet kokio amžiaus moteriai. Visai nesvarbu net iš kur jūs kilusi ir kokia šeimyninė padėtis. Štai jie, 5 pažadai, kuriuos privalo ištesėti kiekviena moteris. 

  1. Pirštinės. Kai šalta, pirštines dedamės automatiškai. Automatika turėtų įsijungti ir atsistojus prie bėgančio vandens čiaupo, kai ruošiamės plauti indus. Dažnai indų plovimo pirštines „pamirštame“ užsidėti arba jų net neturime! Taip pat dažnai pasiskundžiame sausa rankų oda ir ieškome geriausios sudėties rankų kremo. Nepatogu, skubame... trūksta tik įpročio!

Idėja – galima įsigyti kokybiškas, stilingas, jei tai padės prisiminti arba tiesiog visuomet jas laikyti patogioje vietoje prieš pat nosį.pirštinės.jpg

  1. Vanduo. Gerti vandenį sveika – iki skausmo žinoma žinutė eskaluojama kai tik paliečiama sveikatos tema. Vėl gi įpročio trūkumas... Galima mėginti ant valgomojo stalo ar darbo stalo pasistatyti ąsotį su tam tikru litražu ir stebėti, kad dienai baigiantis talpa būtų tuščia.  Bet aš tiesą sakant, kiek kartų bandžiau, normuoti geriamo vandens kiekį, dar niekada šios misijos neįgyvendinau. Vakarui priartėjus žiūriu, kad mano  tara su vandeniu puspilnė...

Idėja – gerti po stiklinę vandens kas kartą prieš geriant kavą ir po kavos. Tokia schema vanduo –kava – vanduo leidžia visada prisiminti apie vandenį! Vietoj kavos galima įrašyti arbata, kisielius, sriuba, sultys ar kitas skystis, kurio jums paprastai nereikia prisiminti išgerti.

vanduo_0.jpg

  1. Buteliukai. Mėginukai. Nagi prisipažinkite, kaip dažnai peržiūrite savo kosmetinę, vaistinėlę, ir vonios spintelių turinį? Galiu lažintis, kad dauguma buteliukų stovi pradaryti ir  dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenaudojami.  Vienų nurodyta galiojimo data bus nebegaliojanti, kiti nebetinkami naudoti, nes atidaryti ilgiau nei nurodyta ant pakuotės. Nepamirškite, kad ir dekoratyvinė kosmetika turi galiojimo terminus... O kur dar pluoštas įvairiausių mėginėlių? Gauti kažką perkant arba iš žurnalų... Metas atlikti reviziją. Reviziją be gailesčio (bet tiek dar liko, gal dar naudosiu, gi kainavo...). Pamatysite kaip palengvės, kai spintelėse atsiras daugiau vietos, pabėgsite nuo pagundos dar kokį kartą  panaudoti pasenusį produktą, o galiausiai atsiras ir proga įsigyti kažką naujo, kas tikrai reikalinga ir jums tinka.   

Idėja - mėginėlius (jei jų galiojimo data dar gera) ir nusprendėte, kad norite išmėginti susidėliokite pagal paskirtį: pvz., kvepalų, dieninio, paakių kremo, kompaktinės pudros mėginėlius pasiruoškite prie drabužių, kuriuos rengsitės. Naktinio kremo mėginėlį prie dantų šepetėlio. Kūno losjono mėginėlį prie rankšluosčio, kuriuo šluostysitės po dušo.

mėg.jpg

  1. Natūralios kaukės. Esu tikra ne kartą skaitėte grožio patarimų straipsnius panašiais pavadinimais: naminės veido kaukės nuo raukšlių; natūralios kaukės odai; plaukų kaukės namuose: kaip pasigaminti?   Taip pat skaitėte ir galvą pritariamai linksėjote kiek vitaminų turi avokadas, kaip odą lepina uogos, o kava išvalo poras. Ir kas pasikeitė, kad perskaitėme ir dar palinksėjome galvas? Na gal būt kažką sužinojome naujo, turėjome temą pokalbiui su drauge, bet realiai... mūsų oda tuo nelabai liko patenkinta.

Idėja – palepinkite savo odą natūralia namine kauke. Geriausiai tai darykite reguliariai. Pvz. pirmą kiekvieno mėnesio pirmadienį. Taip turėsite sveikesnę, gražesnę savo odą, o panašių straipsnių skaitymas nebus tik laiko švaistymas.

kaukė.jpg

  1. Daiktai internete. Dar vienas dalykas, dėl kurio galiu lažintis, yra tas, jog jūs tikrai socialiniuose tinkluose sekat Lietuvos kūrėjų darbus, žiūrite jų produktų albumus, jais dalinatės ir juos „laikinat“, kartu vis pavarvinat seilę, kažko labai norite, o kartu ir per mažai norite. Susikuriate abejones, neapsisprendžiate, klausiate, ir galiausiai įsigijimą atidedate kitam kartui. Ir vėl sekat, dalinatės, „laikinat“... 

Idėja – o jeigu penktas sausio pažadas būtų OP – ir išsirenku? OP – ir pasilepinu! Taip kaip aš padariau šiandien – OP‘gallery (https://www.facebook.com/OPgallery-498290720335615/?fref=ts)  savo draugus pasitinka su šūkiu: patinka – puoškis. OP ir pasipuošiau stilingu odiniu rankų darbo plaukų lankeliu.

12363240_562420487255971_5147443973807049312_o (1).jpg

 

Tai ką, skelbiam pažadų įgyvendinimo startą! Kas su manim?

Raktažodžiai: