Apie mus

 

 

Evelina

 

Namai:  Trys vyrukai ir mama. Mamos pilvelyje – Pagrandukas.  Šuo irgi vyrukas, o degu dėl gražaus skambesio pavadinom Mėta.

: esu tikra, kiekvienas žmogus svajoja užsiimti tuo, kas jam labiausiai patinka.  Man labiausiai patinka kurti su penkiamečiu Marku, juoktis su beveik dvejų metukų Hubertu ir mėgautis trečio vaikelio laukimu. Taip pat patinka kūryba, juoku, laukimu ir kitomis istorijomis pasidalinti savo bloguose.

Markas: mano šokoladas! Labai spalvingo charakterio ir jautrus vaikas, pasididžiuodamas save vadina vyresniuoju broliu.

Hubertas: tykūs ir švelnūs vaikiukai pasirodo irgi moka demonstruoti  aštrų charakterį, ypač tada kai prasideda „aš pats“ etapas. Mano pienės pūkas!

Pagrandukas: mano daina! Nešioju po širdimi ir tyloje girdžiu muziką. Pačią tyriausią... tuk tuk tuk.

Eglė apie Eveliną: "Evelina yra tikra motinystės poetė, kuriai romantika yra ne pasimatymas su vyru, o kelionė su visa šeima. Jei man trūksta įkvėpimo būti mama - aš dar kartą atsiverčiu Evelinos tekstus ir skaitau juos kokį dvyliktą kartą. Juose tikrai yra kažkas tokio, kas užkrečia būti geresniu."

 

Eglė

 

Namai: mama + tėtis = Adomas. Ir katinas, kuris nevalgo kačių maisto. (Panašu, kad su Evelina esam dvi mamos vyrų pasaulyje.)

: esu persisotinusi saldžių paveikslėlių ir laimės istorijų, pavargusi nuo patarimų, kaip užauginti laimingą vaiką ir pasiilgusi to tikrumo... Savo istorijose stengiuosi išlikti TIKRA, su paverkšlenimais ir kartais pasiklydusia klaidele, čia ir dabar užfiksuota akimirka, be kompiuterinio makiažo, būtent tokia, kokia esu ir savo Namuose.

Adomukas: viena pusseserė jį vadina Įdomuku, kita - Namuku. Nedrįstu joms prieštarauti :) Adomas yra vyturys ir pelėda viename. Nepaisant miego trūkumo, jį skiria tik žingsnis nuo hiperaktyvumo. Man jis - ypatingas.

Evelina apie Eglę:  "Aš ilgą laiką ieškojau žmogaus atvira šypsena,  laisvomis mintimis,  artimos sielos. Pagaliau radau! Nuostabi draugė, kuri jaukumą neša pasitikinčiais mamos sparnais."

 

Mūsų Namų žemėlapis

 

Norime, kad mūsų namuose Jūs jaustumėtės jaukiai: drąsiai vaikštinėkite po visus kambarius - įsitaisykite jaukiame krėsle mamos SPA erdvėje ir pagalvokite, kodėl esate geriausia mama pasaulyje. Žaidimų kambaryje atraskite vaikystės ždiaugsmą! Mes būsime laimingos jei nors viena akimirka su vaiku pasirodys aktuali. Laukti džiaugsmo irgi yra džiaugsmas, todėl  Pagranduko kampelyje tilps atviros ir nuoširdžios nėštukės mintys. Užsukite ir į Svetainę – čia mūsų švenčių akimirkos!  Už namų durų toks platus ir spalvotas pasaulis – keliaukime, pamatykime, sužinokime. Virtuvėje pažadame vaišinti skanėstais ir sveikesnio maisto idėjomis. O kad namai būtų jaukesni - mes juos puošime perskaitytų knygų lentynomis, gyvomis fotografijomis ir kitomis interjero detalėmis.

 

Norite mums parašyti?

Brūkštelkite ekvadratu@gmail.com