IDĖJA: kaip padovanoti pinigus vaikui

Mano sūnus labai apsidžiaugė gavęs draugo kvietimą į 5 piratišką gimtadienį. Apsidžiaugiau ir aš išgirdusi vaiko dovanų norą: „pinigėlių“. Pagalvojau, kad iš tiesų galės „pasidovanoti“ didesnį lego, žaislą ar kaip jis pats sakė: „namelį pirksiu“.   Štai idėja, ne tik kaip įdomiau padovanoti vaikui pinigėlius, bet ir kaip galima ne pagal paskirtį panaudoti gipsinį tvarstį.
 
 
 
 
 


Gipsinį tvarstį darbeliams naudojau pirmą kartą, todėl gamindama laivą pirmą kartą susipažinau su jo galimybėmis. Prie gipso vėliau nieko negalima pritvirtinti – nelimpa. Aš gipsą stengiausi tiesti kuo lygiau, bet iš tiesų iš jo labai lengvai galima formuoti laivo briaunas, pakilimus, bortelius, langus... Kitą kartą taip ir daryčiau :)

 

 

 

Taigi iš pradžių reikia pasigaminti karkasą laivui. Aš naudojau dėžės kartoną, jo gabalus tvirtinau su dažytojo juosta.

Įsmeigiau plastmasinį pagaliuką burės stiebui, jį taip pat tvirtinau dažytojo lipnia juosta.

Gipsinis tvarstis labai patogi ir nebrangi medžiaga. Vaistinėje kainuoja kelis litus. Tvarstį reikia susikarpyti norimo dydžio gabalėliais. Pamirkyti 20s šilto vandens vonelėje, nuspausti vandenį ir dengti, kloti karkasą, formuoti raukšleles. Po poros minučių gipsas būna išdžiūvęs.

Laivui suteikiau spalvų ir visą padengiau laku. Nelakuotas gipsas  ant pirštų palieka baltus pėdsakus. Taip pat jei gipsinį tvarstį pamerksite į spalvotą vandenį jis įgaus atspalvį iš karto.

Kabiname burią ir...keliame vėliavą!
 

 

Sveikinant berniuką palinkėjom pinigėliams atsidūrus taupyklėje susikurti savo vėliavą, su laivu leistis į smagiausius žaidimų nuotykius ir surasti  įdomiausią lobį.

 

 

Raktažodžiai: 

Komentarai

Jei tokį laivelį paleisime plaukti (nulakuotą), atlaikys? neištirps?

Lakavau su laku skirtu vidaus darbams. Ant pakuotės rašoma, kad nulakuotas gaminys pasidengia plėvele atsparia trinčiai, šalčiui ir karščiui. Plaukti nebandžiau paleisti, bet labai ačiū už klausimą. Būtinai pamėginsim su vaikais pasidaryti kažką panašaus ir pažaisti vandenyje.Ir būtinai savo pastebėjimais pasidalinsiu bloge Mamos rašo. Jei ir jūs mėginsite, būtinai palikite atsiliepimą kaip pavyko.