Jaukus kūdikio vystymo kampelis

Gimus naujagimiui  mamos darbo kampelis nuo kompiuterio  stalo persikelia  prie   vystymo stalelio.  Kasdieninės kūdikio prausimo procedūros, vystymas, rengimas, masažai - šiame "darbo kambarėlyje" mama praleidžia gana daug laiko. Esu tikra norisi ne tik patogumo, bet ir jaukumo!

IMG_3172.JPG

JAUKI _1.jpg

Kaip sukurti jaukų kūdikio vystymo kampelį įprastame vonios kambaryje neišleidžiant daug pinigų?

1_1.jpg

Specialios kūdikių vystymo lentų medžiagos dažnai įtrūksta, dėl šios priežasties dėvėtos yra nelabai patrauklios, nors funkciją gali atlikti puikiai.  Vystymo lentą galima lengvai "aprengti" naujais drabužiais.  Prie minkštos medžiagos vaikučiui bus maloniau liestis, o ir medžiagėlę galima paderinti prie interjero ar rinktis tokią, kuri sukeltų geras emocijas mamai.

Būtiniausi vystymo daiktai mieloje daiktadėžėje - ne tik patogu, visuomet po ranka, bet gali būti ir gražiu visos erdvės akcentu.

Na o visą vystymo kampelio jaukumo ansamblį sukurti padės medžiaginė girlianda.

2_0.jpg

Aš čia net pasimerkiau gėlių! Kaip minėjau, šiuo metu tai mano darbo kambarėlis, kuriame mezgu naujus kontaktus (akių), generuoju idėjas (mintyse), atlieku analizę (stebiu), vystau projektą (liečiu), vertinu ir ruošiu ataskaitas (šypsausi).

 

 

 

Raktažodžiai: 

Komentarai

Tobulas įrašas!