Pasidaryk pati vaiko prisiminimų knygą

Taupyti aš moku nebent prisiminimus. Esu sentimentali, patinka viską saugoti ne tik savo atmintyje.

Taigi savo vyrukams pagaminau knygas, kurių didžiausias privalumas yra lankstumas ir galimybė pildyti taip kaip patinka, klijuoti, gražinti, įsegti papildomus lapus ir taip kaupti pasiekimų, užplūdusių emocijų, gražiausių akimirkų dienoraščius.

KNYGA4.jpg

Vyresnėlio knyga pati storiausia ir jau šiek tiek nusidėvėjusi, nes liečiu ją ne tik segant naujus prisiminimus, bet mėgstu pavartyti, kai netyčia su ja susiduriu šluostant dulkes lentynoje.

Viršelius padariaulabai storo kartono lapo. Jį apklijavau dekoratyviniu popieriumi, skylamušiu padariau skyles, įvėriau užsegimus. Patogu bet kada  įdėti naują lapą į bet kurią knygos vietą.

KNYGA6.jpg

KNYGA10.jpg

KNYGA9.jpg

KNYGA5.jpg

KNYGA8.jpg

aš gimiau.jpg

dantukai.jpg

Worde susikūriau šablonus aktualiomis temomis ir išsispausdinau.  Svarbiausia užduotis, ko gero yra išsaugoti, užfiksuoti vaikelio mėnesių pasiekimus. Pirmagimiui pasiruošiau šablonus su informacijainterneto, ką dauguma mažylių tokio amžiaus moka.  Tereikėjo sudėti pliusiukus jei ir mano vaikui tai pavyko būtentmėnesįTaip pat palikau vietos nuotraukai.

knyga11.jpg

Antragimiui pasirinkau kitą variantą, ir jis man labai pasiteisino ir patiko. Kiekvieno mėnesio gimimo dieną nufotografuodavau mažylį, bandant įamžinti, ką jis tuo metu labiausiai geba daryti (šypsotis, sėdėti, verstis ir pan.) ir ant nuotraukos su nuotraukų koregavimo programėle užrašydavau, to mėnesio ypatumus susijusius su mano vaiku.  Tas nuotraukas pasigaminau popierines didesniu formatu ir įklijavau į knygos lapus. 

knyga12.jpg

Tokiu pačiu principu fiksuosiu ir Pagranduko mėnesių pasiekimus, bet viršelį  gaminau kitaip.  Rankdarbių prekių parduotuvėje įsigijau neapdirbtą kartoninį albumą su segtuvu. taip pat išsirinkau patikusį ryžinį popieriųAlbumą nudažiau akriliniais dažais. Iš ryžinio popieriaus iškirpau paveikslėlį ir jį priklijavau su dekupažui skirtais klijais. Kai piešinėlis išdžiuvo, visą albumą nulakavau blizgiu vandenės pagrindo laku. Taip albumas bus labiau apsaugotas  nuo dėvėjimosi žymių. Tokiu pačiu principu dekoravau medines raideles.  Kai jos išdžiuvo lipalu tvirtai priklijavau prie albumo. 

KNYGA1.jpg

KNYGA3.jpg

KNYGA2_0.jpg

knyga14.jpg

Štai ir mieliausia  vaiko knyga! Belieka kuo daugiau laiko leisti su savo mažyliu ir kaupti jaukiausius prisiminimus. O radus minutę, nepamiršti dar visko patalpinti knygose. Kartais taip smagu jas pavartyti... O ir užaugę ąžuolai, čia ras savo vaikystės nuotrupas.

 

Raktažodžiai: